bilety lotnicze on-line
 

Porady dla podróżnych

Bagaż

Przewóz sprzętu sportowego

W przypadku przewozu jakiegokolwiek sprzętu sportowego, należy poinformować o tym fakcie konsultantów eSKY podczas zakładania rezerwacji. Zostaniemy od razu poinformowani o warunkach jego przewozu oraz wysokości opłat, jakie powinieneś uiścić.

Przewożąc rower należy pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu go do transportu: wymontowaniu kierownicy, spuszczeniu powietrza z opon, przykręceniu pedałów.

Przewóz roweru

Przewożąc rower należy przygotować go do transportu: wymontować kierownicę, spuścić powietrze z opon, przykręcić pedały.

Przewóz sprzętu do nurkowania

Można przewieźć tylko i wyłącznie pustą butlę do nurkowania, która musi być spakowana do odpowiedniej torby. W torbie może znajdować się tylko ABC air jacket, octopus, pianka. Przewożąc taki sprzęt nie można zabrać ze sobą ciężarków.

Przewóz deski surfingowej

Deska surfingowa powinna zostać odpowiednio zapakowana. W torbie może znajdować się tylko jeden pędnik np. żagiel lub spadochron.

Przewóz nart

Sprzęt narciarski powinien być zapakowany do pokrowca z uchwytami i dodatkowo zabezpieczony przed skaleczeniem krawędziami.

UWAGA! Poniższe informacje są jedynie ogólnymi zasadami przewozu, bowiem każda linia lotnicza sama indywidualnie określa warunki transportu sprzętu sportowego i specjalistycznego na danej trasie.


Więcej porad z tego działu: